BezpiecznaCiaza112023

ksiazki....?

13 lata 11 miesiąc temu #16458 przez Manga
Ja na pewno polecam Ci książkę Pawła Zawitkowskiego "Co nieco o rozwoju dziecka" (o rozwoju i pielęgnacji niemowląt od urodzenia do nieco ponad roku). :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20496 przez aslani
Ostatnio polecono mi książkę "Język Niemowląt. Moja mama mnie rozumie" Tracy Hogg. Jeszcze jej nie kupiłam, więc nic nie powiem więcej. Ma pozytywne opinie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20514 przez Manga
Czytałam książkę, bo też mi ją polecono i mnie teorie autorki w ogóle nie przekonują!!!!! Nie podobają mi się jej metody wychowania (w szczególności: dotyczące karmienia, zasypiania)

Aslani, jeśli jeszcze książki nie kupiłaś, to tego nie rób... takie jest zdanie cioci Mangi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20517 przez basik_twins
Ja wam powiem że cała ciąże przesiedziałam na forum od 10 tyg pierwszego usg i nie potrzebuje ksiazki tzn nie czuje takiej potrzeby, chociaz z blizniakami moze by sie pzydało.

Akle mam tutaj tez te kobitki z kramzorgu ktore ju mi wyjasnily ciutke na pierwszym spotkaniu
np odnosnie karmienia
normalnie dziecka sie nie wybudza na karmienie potrzebuje to je ja natomiast powinnam karmic regularnie bo mam dwojke jesli mi zalezy na karmieniu piersia pwinnam pilnowac ich troszke zeby nie przesypialy porm karmienia ZA BARDZO bo moje piersi musza dostawac informacje przez ok pierwszy tydz ile mleka maja produkowac...
i takie tam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20525 przez sylwus136
mój maluch dostał od prababci na chrzest "encykolpedię zdrowia dziecka od narodzin do okresu dojrzewania" Bardzo Ci ja polecam :) sątam wypisane wszystkie choroby i najrózniejsze ciekawostki. jest bardzo pomocna :) ja z innych ksiązek nie czytałam bo jak sie rodzi dziecko to jest cos takiego jak instynkt i bedziesz wiedziala co robic ale mała pomoc zawsze sie przyda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26398 przez monami
aslani napisał:

Ostatnio polecono mi książkę "Język Niemowląt. Moja mama mnie rozumie" Tracy Hogg. Jeszcze jej nie kupiłam, więc nic nie powiem więcej. Ma pozytywne opinie.



Język niemowląt to rewelacyjna książka. Polecam, naprawdę jest super.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #28153 przez bedaj
Witajcie z tysiąca książek jakie są dostępne na rynku, najbardziej przemówiła do mnie książka: "Pierwsze 2 lata życia dziecka - przewodnik dla rodziców" autorzy: Alicja Chybicka, Anna Dobrzańska, Jerzy Szczapa, Jacek Wysocki. Trochę do niej zerkałam, jest dobrze opracowana i przejrzysta.

Poza tym zgadzam sie z sylwus136, że intuicja jest złotym doradcą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35515 przez jedynaczka
a ja wybieram sie już kilka dni do księgarni i jakoś dojść nie moge...
ale może lepiej zapytam tutaj :D
chciałabym kupić sobie jakąś książkę o wychowaniu dzieci, najlepiej od pierwszego roku, mój eM daje tak w kość że już nie wiem co robie źle, a co dobrze, i czy wogóle robie coś dobrze ?!
może polecicie coś godnego uwagi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35523 przez monami
Tracy Hogg - autorka " Języka niemowląt" napisała też poradnik dla rodziców nieco starszych dzieciaczków. Tytuł to : "język dwulatka" - polecam :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35667 przez jedynaczka
no mojemu eM jeszcze troche do 2 lat.
więc z taką książką musze jeszcze poczekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40613 przez gold_butterfly
Ja się dziwę,że nikt nie napisał: Ciężarówką przez 9 miesięcy i kontynuacja Dzieciozmagania. Z maluchem przez pierwsze pięć lat Kaz Cooke.

Obie książki,to wielkie tomiska naprawdę przydatnych informacji. Poza tym płakałam ze śmiechu czytając z mężem porady - napisane są w ten sposób,że człowiek nie może oderwać się od lektury.

Poza tym: U malucha na talerzu (spis jedzenia jakie może spożywać) i Od piersi do talerza - przydatne i niedrogie. I koniecznie: czego nie dowiesz się od lekarza Menna Mary Jeanne - świetne informacje. Mi udało się dostać książkę w antykwariacie za 5zł :-) Tak więc zachęcam do kupna i... zwiedzania antykwariatów w poszukiwaniu aktualnych wydań książek (niektóre są ponadczasowe,a do niektórych aż strach zaglądać).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #207642 przez Kaś_O
ooo dokładnie ciężarówką przez 9 miesięcy jest super pozycją. Pożyczyła mi ją koleżanka która już ma 2 letniego synka i strasznie mi przypadła do gustu. Powiem szczerze że szukałam długo i w wielu różnych księgarniach i forach różnych książek i tak przystępnej i nie znalazłam.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208392 przez alicjaa
wg mnie najlepsze ksiazki na czas ciazy i tuz po nim to:



merlin.pl/Pierwszy-rok-zycia-dziecka-Por...78-83-7301-667-5.jpg


choc przyznam ze czasem moze sie wydawac ze opisy w nich sa odrealnione - bo wiadomo pisane one sa w oparciu o amerykanskie realia. ale naprawde fajnie przedstawione sa kolejne miesiace ciazy, co z rozwijajacym sie dzieckiem, co z kobieta... fajnei tez ze jest czesc poscwiecona Ojcom ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223486 przez niusiad25


Ja mam taką, super jest, bardzo w polskich realiach! Od począcia do 2 roku życia dziecka! Jak narazie dla mnie najlepsza!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229247 przez malinia
"u malucha n atelerzu"super ksiązka od papek do dań stałych co podawać dziecku;-)

Malinia;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl